ckpl_blokje-blog

CEKA Multi: Sterk. Snel. Universeel.

Bezig met laden...

CEKA Multi

Composiet & Primer

Cementeert u op abutments?
Maakt u verschroefde constructies op implantaten?
Verkleeft u zirkonium structuren?
Heeft u een universele primer nodig voor bijna alle dentale materialen?

Kies dan voor CEKA Multi Composite voor een langdurige en betrouwbare adhesieve bevestiging van al uw indirecte restauraties!


Dit universele kleefmiddel kan met diverse dentale materialen worden gebruikt. Naast de kleurloze CEKA Multi-versie bieden wij met CEKA Multi O een fluorescerend witte variant aan om de grijze kleur van titanium te maskeren.

Deze zelfuithardende composiet met ideale consistentie biedt een eenvoudige, snelle en voorspelbare verwerking: niet etsen, enkel zandstralen.

Breng eerst CEKA Multi Primer aan en vervolgens CEKA Multi Composite, en verbind daarna de componenten met elkaar. Dankzij de uitstekende eigenschappen tijdens het uitharden is de verwerking en reiniging bijzonder efficiënt.


De moderne kleeftechnologie van CEKA Multi garandeert een uitzonderlijk sterke hechting met diverse dentale materialen:

  • zirkoniumoxide
  • porselein
  • composiet
  • titanium
  • Cr-Co
  • edelmetaallegeringen

De voordelen op een rij

  • Duurzaam sterke kleefverbinding met diverse dentale materialen
  • Geen lichtpolymerisatie nodig
  • Eenvoudige verwerking: enkel zandstralen – niet etsen
  • Uitstekende uithardingskenmerken
  • Vloeibare, goed verwerkbare consistentie
  • Glad en luchtbelvrij aan te brengen met de mengcanule
  • Vrij van Bis-GMA en TEGDMA voor verbeterde biocompatibiliteit

Kleven van een titanium hechtbasis op individuele abutments uit zirkoniumoxide

De te verkleven componenten worden op dezelfde manier voorbereid. Reinig het oppervlak met alcohol of isopropanol. Zandstraal het droge oppervlak met aluminiumoxide (50 µm, 2 bar) en blaas droog met olievrije perslucht. Vermijd contaminatie (bijv. vloeistoffen) en zorg dat het oppervlak droog blijft.

Breng met een droog penseel een dunne laag CEKA Multi Primer aan en laat 2 minuten drogen.

Breng CEKA Multi Composite met de mengcanule in een dunne, homogene laag aan op het oppervlak en verbind de componenten met elkaar. Verwijder overtollig materiaal onmiddellijk.

Kamertemperatuur (ca. 21 °C) Intraorale temperatuur (37 °C)
Verwerkingstijd 2–3 min ca. 1 min
Uithardingstijd (incl. verwerkingstijd) ca. 5 min 2–3 min

CEKA Multi Primer

Universele primer voor diverse dentale toepassingen

CEKA Multi Primer bevat de nieuwste monomeertechnologie voor het verkleven van kunststoffen op metalen frames, precisie-attachementen en orthodontische apparaten. Ideaal voor het snel primeren van frameprothesen en titanium abutments. Zorgt voor optimale hechting in combinatie met CEKA Multi (O) Composite.

  1. Zandstralen
  2. CEKA Multi Primer aanbrengen
  3. 3 minuten laten drogen